ایران طراحی | طراحی سایت در کرج | سئو در کرج | خدمات دیجیتال مارکتینگ | خدمات پشتیبانی سایت

سئو و بهینه سازی مهم ترین عامل جذب کاربر

تنها راه موفقیت و پشت سر گذاشتن رقبا در دنیای شلوغ اینترنت، رفاقت با گوگل و الگوریتم های آن است.

سئو در کرج و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو و گوگل سبب میشود که موتور های جستجو توجه بیشتری به سایت شما کرده و سایت شمارا به عنوان اولین نتایج به کاربر نشان دهد.

طبق آخرین بررسی های انجام شده بر روی رفتار کاربران، 36 درصد از کاربران بر روی لینک اول کلیک کرده، 12 درصد وارد لینک دوم شده و تنها 9 درصد وارد لینک سوم میشوند. این مقدار در رتبه پنجم تنها 6 درصد است.

اهمیت سئو و بهینه سازی در اینجا مشخص میشود که سایتی که به خوبی سئو شده باشد و در رتبه اول قرار بگیرد، به اندازه 4 رتبه بعدی کاربر جذب خود میکند.

سئو و بهینه سازی چیست؟

کلمه سئو (SEO) که مخفف Search Engine Optimization میباشد به مجموعه اقداماتی گفته میشود که سبب بهبود رتبه شما در نتایج موتور های جستجو میشود.موتور های جستجو دارای الگوریتم و معیار های فراوان و متغیری بوده که به صورت مداوم در حال پیشرفت و بهبود هستند. وظیفه اصلی سئوکار توجه به این الگوریتم و معیار ها و بهینه سازی سایت با توجه به این موارد میباشد.

تیم ایران طراحی با تجربه فراوان در زمینه سئو و بهینه سازی تمامی این موارد را در نظر گرفته و سایت شما را به بهینه ترین حالت ممکن میرساند. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق دکمه زیر با تیم پشتیبانی در تماس باشید.

چرا سئو و بهینه سازی برای سایت ضروری است؟

جالب است بدانید که روزانه نزدیک به 600 هزار سایت ساخته شده و در شبکه اصلی اینترنت و موتور های جستجو قرار میگیرند. اما هیچکدام از این سایت ها از ابتدا مورد اعتماد موتور های جستجو نبوده و در نتایج سرچ کاربران نشان داده نمیشوند.

دریافت نکردن کاربر کاربر فعال برابر است با مرگ تدریجی سایت و کسب و کار شما. پس برای جلوگیری از شکست در این رقابت و از بین رفتن سایت خود باید اعتماد موتور های جستجو را جلب کرده و اعتبار خود را میان رقبا بیشتر کنید.

با سئو سایت خود و بهینه سازی اصولی و همینطور تولید محتوای جذاب و کاربر پسند، این اعتماد جلب شده و موتورهای جستجو اولویت بیشتری برای سایت شما قائل خواهند شد.

واضح است که با قرار گرفتن در صفحه اول نتایج و رتبه های اول تعداد بسیار زیادی کاربر فعال وارد سایت شما شده و به مراتب فروش و محبوبیت شما نیز بیشتر میشود.

 

ایران طراحی | طراحی سایت کرج | سئو در کرج | خدمات دیجیتال مارکتینگ | خدمات پشتیبانی سایت

“75 درصد از کاربران فقط از صفحه اول نتایج دیدن کرده و هیچگاه به صفحات بعد نمیروند “

درخواست مشاوره رایگان آنلاین

ایران طراحی | طراحی سایت در کرج | سئو در کرج | خدمات دیجیتال مارکتینگ | خدمات پشتیبانی سایت

شما عزیزان جهت دریافت مشاوره سئو سایت خود میتوانید از طریق فرم تماس زیر با تیم ایران طراحی در ارتباط بوده و یا از طریق شماره های اعلام شده با ما در تماس باشید.

  جهت مشاوره ، ثبت سفارش و استعلام قیمت با تیم پشتیبانی ایران طراحی در تماس باشید

  سئو و بهینه سازی سایت (SEO)

  مراحل سئو و بهینه سازی سایت

  تیم ایران طراحی سئو و بهینه سازی سایت شما را در طی مراحل و پروسه های مختلف بصورت اصولی بررسی و انجام میدهد:

  سئو پایه و زیرساخت

  رفع نواقع کلیه صفحات وبسایت از لحاظ محتوا، گرافیک، اجرا و سرعت بارگزاری. ایجاد نقشه سایت، افزایش سطح دسترسی موتور های جستجو به صفحات سایت شما.

  سئو مقدماتی

   آنالیز رقبا و مورد بررسی قرار دادن نقاط ضعف آنها برای پیشرفت سایت شما. تمرکز بر برتری های سایت و فعالیت شما نسبت به رقبا، انجام تبلیغات گسترده به منظور بالا بردن ترافیک ورودی سایت

  سئو پیشرفته

  مهم ترین مرحله در سئو یک سایت تولید محتوای آن میباشد. محتوای سایت شما پادشاه سایت شما است؛ چرا که بسیار مورد توجه کاربران و موتور های جستجو قرار میگیرد.

  سئو و بهینه سازی سایت (SEO)

  “گوگل” غول موتور های جستجو

  در حال حاضر بزرگترین و قویترین موتور جستجو متعلق به شرکت گوگل میباشد. طبق آمار های منتشر شده توسط تیم آنالیز گوگل روزانه 6 میلیارد سرچ در این موتور جستجو انجام میشود.از این رو گوگل دارای قدرت بسیار بیشتری میان سایر موتور های جستجو است.

  همین عظمت و قدرت سبب شده که این موتور جستجو اقدام به ایجاد الگوریتم های بسیار دقیق کرده و روزانه این دقت را بهبود ببخشد. با اینکه تعداد دقیق پارامتر ها و الگوریتم های گوگل مشخص نیست اما تعداد 200 عدد از این موارد بصورت مستقیم و غیرمستقیم مورد تایید کارمندان گوگل قرار گرفته اند.

  از این رو سئو و بهینه سازی سایت برای گوگل و توجه به الگوریتم های آن بسیار دارای اهمیت است. اگر بتوانید با غول موتور های جستجو دوست شوید، بازی را برده اید.

  ایران طراحی | طراحی سایت در کرج | سئو در کرج | خدمات دیجیتال مارکتینگ | خدمات پشتیبانی سایت

  سئو سایت فروشگاهی

  امروزه با گسترش فعالیت های مجازی و افزایش فروشگاه های اینترنتی رقابت در این زمینه بسیار سخت شده و رتبه گیری را بسیار حساس کرده است.

  فروشگاه هایی که در نتایج اول جستجو قرار بگیرند درامد قابل توجهی نصیب آنها شده و محبوبیت فراوانی پیدا میکنند.همین امر سبب شده سئو سایت فروشگاهی بسیار مورد توجه صاحبین فروشگاه های مجازی قرار بگیرد.

  ایران طراحی با استفاده از بروز ترین متد ها و در نظر گرفتن تمامی معیار ها سایت فروشگاهی شمارا به نتایج اول گوگل میرساند.تصمیم به سئو سایت فروشگاهی خود دارید؟ از طریق دکمه زیر با ما در تماس باشید.

  محتوا پادشاه سایت شما

  تولید محتوای مناسب اهمیت بسیار زیادی در سئو و بهینه سازی سایت شما دارد. محتوا یعنی انواع اطلاعتی که در صفحات سایت شما قرار میگیرند. این محتوا ها میتوانند بصورت متن، تصویر و یا ویدئو باشند.

  علاوه بر کاربرانی که محتوای سایت شمارا مطالعه و دنبال میکنند، موتور های جستجو نیز با استفاده از الگوریتم های دقیق خود و ربات های مخصوص محتوای شمارا بررسی کرده و به آن اعتبار و رتبه میدهند. در صورتی که محتوای منتشر شده شما مورد قبول موتور های جستجو باشد، بعنوان نتایج مورد قبول به کاربران نشان داده میشوند. محتوای مناسب یکی از قوی ترین سیگنال ها برای رتبه بندی سایت ها در موتور های جستجو میباشند.

  سئو و بهینه سازی سایت (SEO)

  رتبه اول ، هدف اصلی ایران طراحی

  تیم ایران طراحی با دانش تخصصی و تجربه فراوان در زمینه سئو و بهینه سازی، تنها رتبه اول نتایج گوگل را لایق سایت شما میداند. از این رو بهترین اقدامات برای دریافت رتبه اول گوگل انجام شده تا در پایان سایت شما در کلمه کلیدی مدنظر در رتبه اول باشد. افتخار ما این است که برترین سایت ها با همکاری ایران طراحی به رتبه اول گوگل رسیده باشند.

  جهت مشاوره ، ثبت سفارش و استعلام قیمت با تیم پشتیبانی ایران طراحی در تماس باشید