به کمک نیاز دارید؟

10 تا از بیشترین سوالات شما

در صورت وجود سوالات بیشتر و ابهام نسبت به اقدامات و هماهنگی کامل با تیم ایران طراحی میتوانید از طریق پشتیبانی نیز با ما در ارتباط باشید.

سئو چیست؟

کلمه SEO که مخفف Search Engine Optimization بوده به مجموعه اقداماتی گفته میشود که سبب بهبود رتبه شما در نتایج گوگل شده و در نتیجه باعث بهبود کسب و کار و فعالیت اینترنتی شما خواهد شد.

آیا سئو برای سایت ضروری است؟

انتخاب اینکه سایت سئو شود به شما و صاحبان سایت بستگی دارد ولی امروزه بدلیل افزایش الگوریتم های گوگل و رقابت روز افزون، استفاده از متد های روز برای بهبود رتبه امری ضروری است.

چگونه میتوانم از نتایج سئو سایت مطلع شوم؟

تیم ایران طراحی با پشتیبانی کامل و ارتباط لحظه با تمامی مشتریان، گزارش لحظه ای از تمامی فعالیت های سئو، بهبود رتبه، تبلیغات گوگل و تولید محتوا را ارائه کرده تا ابهامی وجود نداشته باشد.

چگونه میتوانم از روند کار مطلع شوم؟

از طریق راه های ارتباطی زیر میتوانید در شبک های مجازی و همینطور تماس تلفنی با ایران طراحی در ارتباط باشید:

09301039357

09108407073

info@irandraw.com

iranDraw.ir@

مدت زمان انجام پروژه سئو چقدر میباشد؟

اقدامات مربوط به سئو فرآیندی زمان بر بوده و نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد.

کمترین مقدار برای قرارداد سئو 6 ماه بوده و در صورت نیاز و انجام فعالیت های بیشتر میتواند این مدت زمان تا 9 الی 12 ماه ادامه پیدا کند.

هزینه طراحی سایت و سئو چقدر میباشد؟

با توجه به تنوع ، سبک و المان های استفاده شده در سایت هزینه طراحی سایت متغیر بوده و پس از مشخص شدن نیاز های کارفرما ، هزینه اولیه مشخص میشود.

تیم ایران طراحی همواره در نظر دارد که خدمات خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد.

تبلیغات گوگل چیست؟

برای تبلیغات و معرفی سایت ما دو راه در پیش رو داریم.

راه اول تبلیغات از طریق شارژ اکانت گوگل بصورت دلاری و راه دوم بهینه سازی یا سئو سایت میباشد.

نکته ای که در این راه باید در نظر گرفت این است که با تبلیغات در گوگل به صورت آنی به جایگاه اول نتایج میرسیم اما راه سئو طولانی تر و زمان بر تر میباشد اما روشی دائمی است.

مدت زمان ساخت سایت چه مقدار میباشد؟

تیم ایران طراحی در تلاش است که خدمات خود را در کمترین و مناسب ترین زمان به شما عزیزان ارائه دهد.

از این رو طراحی و ساخت و ارائه انواع سایت در بازه زمانی 2 الی 3 هفته انجام شده و در اختیار کارفرما قرار میگیرد.

دیگر خدمات ایران طراحی چیست؟

مدیریت سوشال مدیا و شبکه های مجازی ، ساخت و مدیریت کمپین های تبلیغاتی گوگل ، طراحی لوگو، آنالیز وبسایت ، خدمات طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی ، بارگزاری محصولات سایت های فروشگاهی و پشتیبانی سایت از خدمات ارائه شده ایران طراحی میباشد.

چگونه میتوانم اعتماد کنم؟

برند ایران طراحی با داشتن نماد اعتماد و همچنین جواز کسب و کار های مجازی ، برندی تایید شده بوده و شما بدون نگرانی میتوانید از خدمات ما استفاده کنید.

اکنون مشاوره رایگان دریافت کنید!