خدمات پشتیبانی سایت

میتوان گفت پشتیبانی سایت اهمیت به مراتب بالاتری نسبت به طراحی سایت دارد. ممکن است باور غلطی وجود داشته باشد که مراحل ورود به دنیای اینترنت و کسب و کار مجازی تنها محدود به طراحی سایت بوده و پس از آن نیاز به فعالیت خاصی نیست ؛ این باوری غلط است زیرا مهم ترین فعالیت ها پس از طراحی سایت اتفاق می افتد.

از خدمات ارائه شده توسط ایران طراحی ، پشتیبانی سایت میباشد؛ سیستم مدیریت محتوای وردپرس بسیار پیچیده و دارای نکات ریزی بوده که نیاز به توجه خاصی دارند. سایت های طراحی شده پس از تکمیل طراحی و راه اندازی نیاز به پشتیبانی سایت داشته تا هرگونه خطا و اشکال را برطرف نموده و امنیت سایت را تامین کند.

ایران طراحی | طراحی سایت در کرج | سئو در کرج | خدمات دیجیتال مارکتینگ | خدمات پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت چیست؟

به مجموعه خدمات بهینه سازی سایت و محتوا، رفع مشکل و خطاهای رایج، بروزرسانی مرتب سایت و افزونه ها پشتیبانی سایت گفته میشود. تمامی موارد نام برده شده در سئو سایت نیز دارای اهمیت بوده و باعث ارتقای رتبه سایت نیز میشود.خدمات پشتیبانی سایت میتواند بصورت پکیج های متفاوت به مشتریان ارائه شود.شما عزیزان میتوانید با ارتباط با تیم ایران طراحی از تعرفه خدمات پشتیبانی سایت مطلع شوید.

 

ایران طراحی | طراحی سایت در کرج | سئو در کرج | خدمات دیجیتال مارکتینگ | خدمات پشتیبانی سایت

رفع مشکلات امنیتی سایت

پشتیبانی ایران طراحی با بروزرسانی مداوم سایت و افزونه ها، استفاده از ماژول های امنیتی و بهترین افزونه های امنیتی تمامی مشکلات امنیتی سایت شمارا برطرف کرده و در صورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن اقدام به رفع مشکل میکند.

با بک اپ گیری منظم از هاست و سایت شما ، امکان از بین رفتن سایت شما و بروز خطاهای جدی به کمترین حالت ممکن خواهد رسید.

همچنین تیم پشتیبانی ایران طراحی با دریافت گواهی ssl امنیت سایت شما را چند پله بالاتر برده و سایت را برای امور سئو و بهینه سازی آماده میکند.

خداحافظی با خطاهای سایت

سیستم مدیریت محتوای وردپرس دارای تنظیمات گسترده ای در تمامی بخش های یک سایت میباشد. این تنظیمات با وجود افزونه ها بسیار بیشتر و گسترده تر میشود و همچنین ارتباط نقاط مختلف سایت را پیچیده تر میکند.

در صورت توجه نکردن به این تنظیمات احتمال وجود هرگونه خطا و مشکل در سایت وجود خواهد داشت. لازمه مدیریت صحیح سایت تسلط به تمامی تنظیمات و گزینه های وردپرس و افزونه ها بوده تا خطایی در سایت رخ ندهد.

پشتیبان سایت با تسلط کامل به سیستم مدیریت محتوای وردپرس و تمامی تنظیمات مربوطه، سایت شما را از وجود هرگونه خطا و ارور دور میکند.

ایران طراحی | طراحی سایت در کرج | سئو در کرج | خدمات دیجیتال مارکتینگ | خدمات پشتیبانی سایت

پشتیبانی 24 ساعته

فرآیند پشتیبانی سایت محدود به زمان خاصی نبوده و پشتیبان سایت در تمامی ساعات روز آماده رفع مشکلات شما خواهد بود. تیم پشتیبانی ایران طراحی در تمامی ساعات روز و حتی روز های تعطیل در خدمت شما عزیزان بوده تا به رفع مشکلات سایت بپردازد.تنها کافیست که از طریق راه های ارتباطی با ایران طراحی در تماس بوده و نسبت به ثبت درخواست خود اقدام فرمایید.

جهت مشاوره ، ثبت سفارش و استعلام قیمت با تیم پشتیبانی ایران طراحی در تماس باشید

ایران طراحی | طراحی سایت در کرج | سئو در کرج | خدمات دیجیتال مارکتینگ | خدمات پشتیبانی سایت

همکاری با تیم مجرب

وجود ضعف و نبود خدمات مناسب پشتیبانی یکی از مشکلاتی است که امروزه شرکت های فعال در این زمینه با آن دست و پنجه نرم میکنند.وجود انواع خطاها و مشکلات در سایت امری طبیعی بوده و نیاز به نگرانی ندارد؛ اما موردی که دارای اهمیت است این است که شرکت ارائه دهنده خدمات پشتیبانی سایت نسبت به سایت احساس مسئولیت کرده و بصورت فوری و سریع اقدام به رفع مشکلات سایت کند.

رفع برخی از مشکلات نیازمند زمان زیادی بوده و ممکن است تا چند روز زمان نیاز داشته باشد.در این مرحله چیزی که اهمیت دارد این است که تیم پشتیبانی در سریعترین زمان ممکن اقدام به رفع خطا کرده تا در مدت زمان کمتری سایت به حالت ایده آل خود برگردد.

در این بین استفاده از نیروی متخصص و دارای تجربه و مهارت فراوان نیز بسیار اهمیت دارد. با همکاری با تیم باتجربه و دارای مهارت مشکلات بسیار سریعتر برطرف شده و نگرانی بابت بروز خطاهای مجدد وجود نخواهد داشت.

تیم پشتیبانی ایران طراحی با تسلط کامل به تمامی امور پشتیبانی سایت و مهارت بالا در رفع خطاها در خدمت شما عزیزان بوده تا در کمترین زمان اقدام به برطرف نمودن مشکلات شما کند.

خدمات ارائه شده توسط پشتیبانی سایت به چه صورت است؟

تمامی امور مربوط به بهینه سازی سایت و محتوا ، رفع خطاهای رایج و ارور های مربوط به سیستم مدیریت محتوا ، بک آپ گیری منظم از محتوا و هاست و همینطور بروزرسانی افزونه ها خدماتی هستند که توسط پشتیبانی سایت ارائه میشود.

آیا وجود پشتیبان سایت برای سئو سایت ضروری است؟

بله.پشتیبان سایت با رفع خطاهای موجود و همینطور بهینه سازی محتوا و سایت شما کمک شایانی در سئو سایت شما نیز خواهد کرد. هرچه سایت دارای خطا و مشکلات کمتری باشد، اعتبار بیشتری دریافت کرده و ارتقای رتبه خواهد داشت.

ارتباط با تیم پشتیبانی به چه صورت است؟

پس از نهایی شدن همکاری بابت امور پشتیبانی ، شما عزیزان میتوانید از طریق شماره های تماس و همینطور شبکه های مجازی با پشتیبان خود در ارتباط بوده و اقدام به رفع مشکل سایت خود کنید.

هزینه پشتیبانی سایت چقدر است؟

خدمات پشتیبانی سایت در پکیج های متنوعی خدمت شما عزیزان ارائه میشود.با تماس با تیم ایران طراحی میتوانید از قیمت پکیج ها مطلع شده و نسبت به دریافت پشتیبانی اقدام فرمایید.