امید کارگر

موسس ایران طراحی
امید کارگر
مدیریت آژانس تبلیغاتی ، طراحی سایت ، سئو و دیجیتال مارکتینگ
تجربه:
10 سال
ایمیل:
omidka57@gmail.com
موبایل:
09108407073

تجربه شخصی

از زمان پیوستن به زیركونا در سال 2009 ، توماس وایت كمك كرده است كه این شركت را از گروهی از دانشمندان فن آوری درخشان كه با نوآوری كار می كنند به یك رهبر جهانی خدمات مهندسی محصولات دیجیتال تبدیل كند و به شركت های Fortune 500 كمك كند تا در برنامه های نوآوری خود قرار بگیرند. در زمان توبی به عنوان رئیس جمهور و مدیرعامل شرکت ، این شرکت رشد انفجاری در اندازه و درآمد را تجربه کرده است – همگی در حالی که فرهنگی را توسعه می دهند که کارمندان را درگیر نوآوری می کند.

او سخنران مکرر در زمینه نوآوری جهانی و اختلال در دیجیتال است. او همچنین آشپز مشتاق و بوف تاریخ است. می توانید او را در اواخر شب با سرآشپزهای هتلهایی که در طول مسافرت خود اقامت دارد یا در کتابخانه منزل خود غذا میخورد ، پیدا کنید.

مهارتهای حرفه ای

استراتژی دیجیتال
0%
خدمات مالی
0%
مشاوره
0%

سال های اول

او یک جانباز صنعت خدمات با دارا بودن تخصص متنوع است که شامل عملیات در سراسر جهان ، تحویل ، پیشرفت فرآیند ، ادغام و حصول و ادغام و همچنین فروش و توسعه تجارت است.

وی مسئول کلیه تحویل ، عملیات ، استخدام و مدیریت استعدادها و فناوری اطلاعات است. وی مسئول تراز و اولویت بندی سرمایه گذاری های شرکت است – امکان رشد ، سازگاری ، کارایی.

رهنمودهای شغلی

او قبل از پیوستن به اینتگریو ، او 20+ سال را در اینموزی گذراند ، جایی که طیف گسترده ای از نقشهای رهبری جهانی را شامل می شود ، از خدمات گرفته تا محصولات ، و در کل عملیات و فروش. اخیراً وی SVP & رئیس جهانی تجارت ساخت و همچنین عضو هیئت مدیره شرکت تابعه نرم افزار آنها بود. او همچنین آشپز مشتاق و بوف تاریخ است. می توانید او را در اواخر شب با سرآشپزهای هتلهایی که در طول مسافرت خود اقامت دارد یا در کتابخانه منزل خود غذا میخورد ، پیدا کنید.

با من تماس بگیر

خطا: فرم تماس پیدا نشد.