ایران طراحی

Seo Mahanmarketing - سئو و بهینه سازی سايت شرکتی

سئو و بهینه سازی سايت شرکتی

سئو سايت شرکتی

با افزایش روز افزون کسب و کار های اینترنتی، سئو و بهینه سازی سایت شرکتی یکی ازعوامل مهم درجلب رضایت و اعتماد مشتری به حساب می آید. امروزه با پیشرفته شدن الگوریتم های سئو درموتورهای جستجو به خصوص گوگل، بحث سئو و بهینه سازی سایت بسیار تخصصی تر شده است. در این حوزه از کار با بهره گیری از سئو و تولید محتوای اصولی، شرکت ها میتوانند خدمات خودشان را به مخاطبان بیشتری ارائه دهند. با بهره گیری از سئو و الگوریتم های آن در این زمینه بازدید شما از موتور جستوجوگر گوگل بیشتر خواهد شد و این به معنی مخاطبان و مشتریان بیشتر برای کسب و کار شما خواهد بود.

6g1vasqizgmd 1 - سئو و بهینه سازی سايت شرکتی

تاثیر سـئو سایت شرکتی در کسب و کار اینترنتی

طبق آمار و ارقام بدست آمده توسط گوگل 95% از کیلیک ها بر روی صفحه اول گوگل انجام می شود که 60% الی 70% این کلیک ها مختص به 4 لینک برتر جستجو است. به همین دلیل فرآیند سئو و بهینه سازی به هزینه، زمان زیاد و برنامه ریزی دقیق نیاز دارد. پس برای رونق در کسب و کار خود و نشان دادن خدمات و معرفی بهتر آن ها شما به مخاطب های بیشتر احتیاج دارین و طبق آمار ذکر شده مخاطب از لینک های اول تا چهارم بیشتر استفاده میکند. در اینجاست که تاثیر سئو سايت شرکتی و بهینه سازی سایت در کسب و کار اینترنتی اهمیت پیدا میکند.
با بهره گیری از اصول سئو سایت شرکتی و بهبود کیفیت محتوا، میزان بازدید از سایت خود را افزایش دهید و ذهن مخاطبان را به خدمات خود جلب کنید.

seo and web optimization - سئو و بهینه سازی سايت شرکتی

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی وب سایت عبارتی کلی دربردارنده ی همه نوع اقداماتی است که در جهت افزایش بازدید وب سایت انجام می گیرد. روش هایی که به منظور بهبود سئو وجود دارند، شامل دو دسته ی عمده هستند. دسته اول اقدامات سئو On-page هستند. این اقدامات در واقع عملیات پشت صحنه ی یک سایت محسوب می شوند. دسته ی دوم اقدامات سئو Off-page است که هر گونه عملیات ارتقایی در جهت افزایش بازدید سایت را شامل می شود.سئو در نهایت باید قرار گرفتن یک سایت در صفحه اول موتور جستجو در قبال جستجوی عبارت های کلیدی را نتیجه دهد. سئو یا بهینه سازی وب سایت برای موتور جستجو سبب می شوند یک سایت به طور طبیعی در صفحه ی اول واقع شود و این جدا از آن دسته از سایت هایی است که در قبال پرداخت مبلغی به عنوان تبلیغ در صفحات اول جای می گیرند.

webdesign corparate - سئو و بهینه سازی سايت شرکتی

مزایای سئو برای وب سایت کسب و کار شما چیست ؟

چرا به سئو نیاز داریم؟ ایجاد سایتی با ساختاری قوی کمک می کند موتور های جستجو سهل و سریع یک سایت را شاخص بندی کنند. این مساله علاوه بر افزایش تعداد کاربران بازدید کننده، سبب می شود که هر کاربر تجربه ی خوبی از وب سایت پیدا کرده و مدت زمان و تعداد دفعات بازدید بیشتری برای سایت در نظر بگیرد. اگر از عهده ی بهینه سازی سئو به صورت شخصی بر نمی آیید حتما با سفارش سئو این امر مهم را به متخصصان بسپارید.

در سال 2014 آمار ها مشخص کردند که 64% از بازدید های یک وب سایت به دلیل پیشنهاد موتور های جستجو مبنی بر سئو بوده و 2% نتیجه ی شبکه های اجتماعی، 6% مربوط به تبلیغات، 12% از طریق آدرس مستقیم و 15% از طریق راه های دیگر.

در طی سال های اخیر درصد بازدید وب سایت از طریق موتورهای جستجو و شبکه های اجتماعی بسیار بالا رفته است و تا 90% رسیده است. به همین دلیل سرمایه گذاری برای سفارش سئو و ارتقاء رتبه بندی وب سایت در موتور های جستجو برای هر کسب و کاری از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

seo 1 - سئو و بهینه سازی سايت شرکتی

 

[siteorigin_widget class=”PT_Banner”][/siteorigin_widget]

سئو سایت و اثر محتوا

مثل یک موتور های جستجو بودن آسان نیست. آن ها روز و شب در وب می خزند و اطلاعات را از وب دریافت می کنند و سعی می کنند آن ها را بر اساس شیوه سودمندی ذخیره کنند تا کاربران بتوانند چیزهایی را که به دنبالش هستند بیابند. کار آن ها را ساده تر کنید. به طور شفاف و واضح عنوان و موضوع هر صفحه را با استفاده از تگ عنوان مشخص کنید و به سئو سایت کمک کنید تا بتواند بین صفحات به راحتی وجه تمایز قائل شود .
شما ممکن است دو صفحه در طراحی سایت خود داشته باشید که بسیار به هم شبیه باشند و با کمی تفکر بتوان دریافت که میان آن ها تفاوت هایی هست. اجازه ندهید تا موتور های جستجو نظرشان را برای شما ترسیم کنند زیرا ممکن است اشتباه کنند، درعوض برای آن ها تصمیم گیری کنید و تفاوت ها را خوتان برایشان بیان کنید. این باعث می شود که طراحی وب سایت شما از دوگانه شدن محتوا هم مصون بماند که در آینده با عمق بیشتری بررسی خواهد شد.

مجموعه فعالیت هایی که در قالب سئو سایت انجام می پذیرد می تواند شامل رفع عیوب وب سایت شما نیز شود بدین صورت که شما وب سایت خوبی داشته اید و تا بحال در رتبه بندی گوگل نیز موقعیت مناسبی را داشته اید اما به یکباره دچار افت و یا ریزش ورودی شده اید، در این حالت ممکن است از طریق های مختلف دچار مشکل شده باشید که یکی از جریمه هایی که گوگل برایتان در نظر گرفته است پنالتی گوگل است اما خارج از این مورد موارد دیگری نیز هست.

مانند جریمه یکی از کلمات کلیدی شما و یا تخریب رقبای شما که می تواند به سادگی باعث افت رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو شود، بنابراین برای تشخیص صحیح مشکل و رفع عیوب و کم و کاستی ها بهترین راه شما سپردن کار به کاردان و یا همان متخصصین بهینه سازی سایت می باشد که می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین نتایج را برای رتبه سایت شما به ارمغان آورند.

 

seo search engine optimization keyword 1024x731 1024x675 1 - سئو و بهینه سازی سايت شرکتی

مزایای توجه به محتوا در طراحی سایت چیست؟

در وهله اول باید بدانید که به عنوان یک طراح سایت شما موظف به ساخت همان چیزی هستید که کارفرما در پی آن است، پس بهتر است در جلسات توجیهی اولیه همه اطلاعات لازم را از وی گرفته، مطالب مورد نیازتان را استخراج کرده و پیش از شروع عملیات طراحی کلیاتی از کار را برای وی تبیین کنید، چرا که اگر اینچنین نشود وی با اتمام کار شما، عدم رضایت از خروجی کار را اعلام می نماید. نکته نا مطلوب این نارضایتی در اینجاست که در ازای مبلغ مشخص قرارداد موظف به انجام دوباره بسیاری از قدم ها هستید که این کار مصداق واقعی ضرر و درجا زدن می باشد و از سویی دیگر موتورهای جستجوگر نیز با حساسیت فراوان بر روی این تغییرات مداوم و مکرر که زنجیروار به دنبال هم می آیند، رتبه شما را افزایش (عاملی منفی) خواهند داد .

با گذر از این مطلب توجه به محتوا سبب می شود تا در طراحی، نکات مهم را حقیر نشمرده و به مطالب بی اهمیت بهایی گزاف ندهید؛ به عبارتی دیگر با تعریف و طراحی هر پدیده متناسب با محتوای در ورای آن سبب خواهید شد تا کاربر از حضور در این پایگاه احساس خوبی داشته باشد. از این گذشته استفاده از طراحی های اختصاصی و پرداختن به اصل مطلب به جای حرکت در حاشیه از دیگر مزایای توجه به این روش می باشد .

بهینه سازی سایت و سئوی صفحات

هر مجموعه بزرگ از تعداد زیادی زیر مجموعه و عضو کوچکتر تشکیل شده است و عملاً عملکرد ایده آل و آرمانی آنهاست که عیار و میزان قابل اعتماد بودن تشکل مذکور را تعریف کرده و ارتقاء می بخشد . با توجه به این اصل، می توان صفحات یک وبسایت را همین عضوهای کوچکی دانست که چنانچه هریک به خوبی ساخته و پرداخته شده و به وظیفه خود عمل کنند، صفحه اصلی سایت به عنوان شیرازه این دامنه ها نیز سر و سامانی یافته و به جایگاه بهتری در میان رقبای خود نائل آید، در نتیجه بایدسئو و بهینه سازی سایتمان را از داخل همین صفحات آغاز کنیم .

 

Seo Mahanmarketing - سئو و بهینه سازی سايت شرکتی

[siteorigin_widget class=”PT_Banner”][/siteorigin_widget]

ارسال یک نظر